ماژول فیبر نوری SFP-GLC-ZR-SMD200

ماژول فیبر نوری SFP-GLC-ZR-SMD200

ماژول فیبرنوری 200km

مشخصات فنی:

این ماژول با گیرنده 40dB پیشرفته برای ارتباط شبکه فیبر نوری بسیار مطمئن تا 200 کیلومتر طراحی شده است. با استفاده از فناوری DFB + APD ، با طول موج اسمی 1550nm و کانکتور LC کار می کند. SFP-200kmدارای تشخیص دیجیتال پیشرفته ای را برای نظارت بر زمان واقعی عملکرد فرستنده و گیرنده است.  ، طراحی شده است.فرستنده و گیرنده نوری اریونت  با بسیاری از برند های تجاری مانند Finisar ، Avago ، JDSU سازگار است که نیازی به سازگاری خاصی ندارند. برای شبکه هایی که به سازگاری نصب شده خاصی نیاز دارند ، مانند CISCO ، BROCADE ، JUNIPER ، ALCATEL ، HP ، NORTEL ، EMC ، QLOGIC و سایر نصب شده ها ، مدل فرستنده و گیرنده سریarioo sfp+ را میتوان انتخاب کرد.

 • 1000BASE-ZX Ethernet 40dB SFP Transceiver
 • 200 km ZX SFP for SMF @ 1.25Gbps
 • 1550nm DFB+APD Laser 200 km SFP
 • -0°C – 70°C Temperature – Extended/Industrial Available
 • 2-Wire Interface Digital Diagnostic Monitoring (SFF-8724)
 • Hot-swappable for SFP LC ports
 • arioonet  1 year standard warranty
 • Use with Finisar, Avago, JDSU & networks not requiring OEM compatibility
 • SFP MSA / IEEE Std 802.3
 • RoHS compliant

اطلاعات فنی:
اطلاعات فنی
200 km مسافت
SFP نوع
Single-mode نوع فیبر
1.25Gb پهنای باند
cisco-zte-huawei سازگار
Standard مدل
Standard Duplex نوع کانکتور
َAR-200-1.25zx+ پارت نامبر

ماژول فیبر نوری SFP-GLC-ZR-SMD200

ماژول فیبر نوری SFP-GLC-ZR-SMD200  ماژولی است که اطلاعات را از طریق یک کابل فیبر نوری به جای کابل ارسال و دریافت می کند. رسانه ای که برای انتقال سیگنال ها از یک سر به سر دیگر استفاده می شود ، یک پرتو نور است که اغلب به عنوان پرتو لیزر نامیده می شود. برعکس ، سیم الکتریکی از جریان الکتریکی به عنوان رسانه ای برای انتقال سیگنال ها استفاده می کند.

ارتباطات فیبر نوری چشم انداز دنیای شبکه را کاملاً تغییر داده است. این شبکه های پرسرعت و انتقال داده های کارآمد و قابل اعتماد را فعال کرده است. همه شبکه های فیبر نوری از فرستنده های نوری استفاده می کنند که ماژول های قابل تعویض داغ وصل شده به تجهیزات ارتباطی هستند. انواع گیرنده های نوری توسعه یافته اند و در حال حاضر در شبکه های مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

این مقاله بینشی راجع به انواع مختلف ماژول فیبر نوری  ، سیستم هایی که می توانند از ماژول فیبر نوری استفاده کنند ، ارائه می دهد و همچنین نحوه استفاده از ماژول فیبر نوری CBO-IT با تجهیزات ارتباطی چندین تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) را توضیح می دهد.

از فرستنده ماژول فیبر نوری برای چه سیستم هایی می توان استفاده کرد؟

ماژول فیبر نوری SFP-GLC-ZR-SMD200 برای تعداد زیادی از شبکه ها استفاده می شود و معمولاً مستقل از پروتکل هستند. فرستنده های نوری دستگاه های لایه فیزیکی هستند و هدف آنها فقط ارسال و دریافت داده ها در قالب پالس های نوری است. این پالس های نوری سپس به بیت تبدیل شده و به تجهیزات ارتباطی ارائه می شوند. کاربردهای اصلی گیرنده های نوری عبارتند از:

 • Ethernet
 • Fibre Channel
 • InfiniBand
 • SDH/SONET

اترنت پرکاربردترین فناوری شبکه است. تقریباً هر شبکه داده از اترنت به عنوان فناوری اصلی خود استفاده می کند. فن آوری دیگری که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد کانال فیبر است که در درجه اول برای شبکه های ذخیره سازی استفاده می شود. کانال فیبر از فرستنده های نوری سفارشی برای پشتیبانی از پروتکل کانال فیبر و سرعتهای متفاوت از استانداردهای اترنت استفاده می کند.

به عنوان مثال ، ماژول فیبر نوری اترنت با پهنای باند 1 گیگابیت بر ثانیه ، 10 گیگابیت بر ثانیه ، 40 گیگابیت بر ثانیه و 100 گیگابیت بر ثانیه در دسترس هستند در حالی که فرستنده های نوری کانال فیبر با سرعت 4 گیگابیت بر ثانیه ، 8 گیگابیت بر ثانیه ، 16 گیگابیت بر ثانیه ، 32 گیگابیت بر ثانیه و غیره در  اریونت تولید میگردد.

ماژول فیبرنوری InfiniBand در شبکه های خاصی که از پروتکل InfiniBand استفاده می شود نیز استفاده می شود. ماژول فیبرنوری QSFP از InfiniBand پشتیبانی می کنند. دیگر گیرنده های کمتر مورد استفاده ، فرستنده های نوری SDH/SONET هستند که در شبکه های نوری فعال استفاده می شوند. اینها ارتباط سریعتر را بر روی کابلهای فیبر نوری در یک شبکه در مقیاس بزرگ که می تواند در یک منطقه فیزیکی و جغرافیایی وسیع پخش شود ، امکان پذیر می سازد. SDH/SONET همچنین انتقال چند پروتکل را فعال می کند.

آیا ماژول فیبر نوری SFP-GLC-ZR-SMD200 اریونت با سایر برندهای موجود در بازار سازگار است؟

ماژول فیبر نوری تجهیزات مبتنی بر استانداردها با ضریب فرم ، تنظیمات پین و سایر پارامترهای الکتریکی و نوری دقیقاً برای هر تولید کننده یکسان هستند. استفاده از ماژول  نوری سازنده تجهیزات با تجهیزات ضروری نیست ، بلکه می توان از هر فرستنده نوری استاندارد استفاده کرد.

ماژول فیبر نوری SFP-GLC-ZR-SMD200  اریونت طیف گسترده ای از انتخاب ها را ارائه می دهند و کاملاً بر اساس استانداردها است ، بنابراین می توان آن را تقریباً با هر سازنده تجهیزات سازگار با استاندارد استفاده کرد. فروشندگان پیشرو که توسط ماژول های نوری اریونت پشتیبانی می شوند عبارتند از:

ساخت ایران -سازگار با محصولات مختلف موجود در بازار -2سال ضمانت

برند اریونت

محصولات مرتبط

 

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست