ماژول فیبرنوری GLC-ZX-SMD-80 مسافت 80 کیلومتر پهنای باند 1.25G- طول موج 1550

این ماژول فیبر نوری 1000Base-ZX Small Form Factor Pluggable (SFP) با Pluggable Small Form Factor (MSA) سازگار است.

ماژول فیبر نوری 80 کیلومتر
ویژگی های محصول

تا 1.25 گیگابایت بر ثانیه
قابلیت تعویض بدون خاموش کردن سیستم
فرستنده لیزر 1550 نانومتری DFB
کانکتور LC دوبلکس
تا 80 کیلومتر با 9/125 میکرون فیبر سینگل مد
محفظه فلزی ، برای EMI پایین
منبع تغذیه 3.3 ولت
دامنه عملکرد: -40 ° C تا 85 ° C

مشخصات فنی:
ARioonet GLC-ZX-SMD-80 Compatible 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module (SMF, 1550nm, 80km, LC)
سازگاز با  همه برند هاGLC-ZX-SMD-80Vendor Nameاریونت
نوعSFPMax Data Rate1000Mbps
طول موج1550nmحداکثر فاصله80km

کانکتورLC duplexOptical DFB 1550nm
نوع فیبرSMFDOM Supportدارد
TX Power0~5dBmReceiver Sensitivity< -24dBm
دمای  کارکرد0 to 70°C (32 to 158°F)ProtocolsSFF-8472 MSA Compliant, IEEE 802.3ah-2004

 

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD-80

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD-80  ماژولی است که اطلاعات را از طریق یک کابل فیبر نوری به جای کابل ارسال و دریافت می کند. رسانه ای که برای انتقال سیگنال ها از یک سر به سر دیگر استفاده می شود ، یک پرتو نور است که اغلب به عنوان پرتو لیزر نامیده می شود. برعکس ، سیم الکتریکی از جریان الکتریکی به عنوان رسانه ای برای انتقال سیگنال ها استفاده می کند.

ارتباطات فیبر نوری چشم انداز دنیای شبکه را کاملاً تغییر داده است. این شبکه های پرسرعت و انتقال داده های کارآمد و قابل اعتماد را فعال کرده است. همه شبکه های فیبر نوری از فرستنده های نوری استفاده می کنند که ماژول های قابل تعویض داغ وصل شده به تجهیزات ارتباطی هستند. انواع گیرنده های نوری توسعه یافته اند و در حال حاضر در شبکه های مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

از ماژول فیبر نوری برای چه سیستم هایی می توان استفاده کرد؟

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD-80 برای تعداد زیادی از شبکه ها استفاده می شود و معمولاً مستقل از پروتکل هستند. فرستنده های نوری دستگاه های لایه فیزیکی هستند و هدف آنها فقط ارسال و دریافت داده ها در قالب پالس های نوری است. این پالس های نوری سپس به بیت تبدیل شده و به تجهیزات ارتباطی ارائه می شوند. کاربردهای اصلی گیرنده های نوری عبارتند از:

  • Ethernet
  • Fibre Channel
  • InfiniBand
  • SDH/SONET

اترنت پرکاربردترین فناوری شبکه است. تقریباً هر شبکه داده از اترنت به عنوان فناوری اصلی خود استفاده می کند. فن آوری دیگری که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد کانال فیبر است که در درجه اول برای شبکه های ذخیره سازی استفاده می شود. کانال فیبر از فرستنده های نوری سفارشی برای پشتیبانی از پروتکل کانال فیبر و سرعتهای متفاوت از استانداردهای اترنت استفاده می کند.

به عنوان مثال ، ماژول فیبر نوری اترنت با پهنای باند 1 گیگابیت بر ثانیه ، 10 گیگابیت بر ثانیه ، 40 گیگابیت بر ثانیه و 100 گیگابیت بر ثانیه در دسترس هستند در حالی که فرستنده های نوری کانال فیبر با سرعت 4 گیگابیت بر ثانیه ، 8 گیگابیت بر ثانیه ، 16 گیگابیت بر ثانیه ، 32 گیگابیت بر ثانیه و غیره در  اریونت تولید میگردد.

ماژول فیبرنوری InfiniBand در شبکه های خاصی که از پروتکل InfiniBand استفاده می شود نیز استفاده می شود. ماژول فیبرنوری QSFP از InfiniBand پشتیبانی می کنند. دیگر گیرنده های کمتر مورد استفاده ، فرستنده های نوری SDH/SONET هستند که در شبکه های نوری فعال استفاده می شوند. اینها ارتباط سریعتر را بر روی کابلهای فیبر نوری در یک شبکه در مقیاس بزرگ که می تواند در یک منطقه فیزیکی و جغرافیایی وسیع پخش شود ، امکان پذیر می سازد. SDH/SONET همچنین انتقال چند پروتکل را فعال می کند.

آیا ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD-80 اریونت با سایر برندهای موجود در بازار سازگار است؟

ماژول فیبر نوری تجهیزات مبتنی بر استانداردها با ضریب فرم ، تنظیمات پین و سایر پارامترهای الکتریکی و نوری دقیقاً برای هر تولید کننده یکسان هستند. استفاده از ماژول  نوری سازنده تجهیزات با تجهیزات ضروری نیست ، بلکه می توان از هر فرستنده نوری استاندارد استفاده کرد.

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD-80  اریونت طیف گسترده ای از انتخاب ها را ارائه می دهند و کاملاً بر اساس استانداردها است ، بنابراین می توان آن را تقریباً با هر سازنده تجهیزات سازگار با استاندارد استفاده کرد. فروشندگان پیشرو که توسط ماژول های نوری اریونت پشتیبانی می شوند عبارتند از:

ساخت ایران -سازگار با محصولات مختلف موجود در بازار -2سال ضمانت

برند اریونت

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD-80

دسته:

دوسال گارانتی:

تمامی تولیدات آریونت از دو سال گارانتی برخوردارند.