سوئیچ 10 پورت poe

سوئیچ شبکه 10پورت گیگابیت poe

(AR-SW8P-2G)

سوئیچ شبکه 10پورت poe بدون مدیریت با پورت های 8*10/100/1000M RJ45 و   پورت2*1000M uplink ،پورت 1-8 به صورت poe  با استاندارد IEEE 802.3af

بررسی اجمالی محصول

AR-SW8P-2G یک سوئیچ PoE  گیگابیت کامل  غیرمدیریتی است که به طور مستقل توسط اریونت طراحی شده است. دارای پورت های 8*10/100/1000M RJ45 و پورت اسلات 2*1000M. پورت 1-8 قابلیت poe با استاندارد IEEE802.3af/را  پشتیبانی  می کند.

توان PoE هر یک پورت به 30 وات می باشد و حداکثر توان خروجی PoE 110 وات  است. به عنوان یک منبع تغذیه PoE ، می تواند به طور خودکار تجهیزات دریافت کننده برق که مطابق استاندارد هستند را تشخیص داده و از طریق کابل شبکه تغذیه کند.

این دستگاه می تواند نیرو را به تجهیزات پایانی POE مانند AP بی سیم ، وب کم ، VoIP ، اینترکام ساختمان  هوشمند از طریق کابل شبکه تأمین کند و محیط شبکه را که نیاز به منبع تغذیه PoE با چگالی بالا دارد برآورده کند. برای هتل ، پردیس ، خوابگاه کارخانه و شرکت های کوچک و متوسط مناسب است.

مدل بدون مدیریت ، plug and play ، بدون پیکربندی ،نصب اسان.

ویژگی های

دسترسی کامل به گیگابیت

◇ همه مجموعه ها از “پورت اترنت گیگابیتی پشتیبانی می کنند ، که به کاربران این امکان را می دهد تا شبکه های انعطاف پذیر را برای پاسخگویی به نیازهای سناریوهای مختلف ایجاد کنند.

منبع تغذیه PoE هوشمند

port پورت های 8*10/100/1000Base-T RJ45 ، نیازهای نظارت امنیتی ، تلفن های شبکه ، پوشش بی سیم و سایر سناریوها را برآورده می کند.

◇ IEEE802.3af/در استاندارد PoE ، بدون آسیب رساندن به دستگاه های غیر PoE.

system سیستم اولویت برای درگاه PoE ، هنگامی که توان برق ناکافی است ، ابتدا پورت سطح اولویت بالا را تامین می کند و از کار زیاد دستگاه جلوگیری می کند.

پایدار و قابل اعتماد است

◇ CCC ، CE ، FCC ، RoHS.

ug Plug and play ، بدون پیکربندی ، ساده و راحت.

consumption مصرف کم ، پوشش فولادی گالوانیزه ، بدون فن.

panel صفحه کاربرپسند می تواند وضعیت دستگاه را از طریق نشانگر LED PWR ، Link ، PoE نشان دهد.

مدل
َAR-SW8P-2G
ویژگی پورت ها
Fixed Port 8*10/100/1000Base-T PoE ports (Data/Power)

1*10/100/1000Base-T uplink RJ45 port (Data)

1*1000Base-X uplink SFP fiber slot port (Data)

Ethernet Port Port 1-9 can support 10/100/1000Base-T,auto-sensing, full/half duplex MDI/MDI-X
Twisted Pair Transmission 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤100 meter)

100BASE-TX: Cat5 or later UTP(≤100 meter)

1000BASE-T: Cat5e or later UTP(≤100 meter)

SFP Slot Port Gigabit SFP optical fiber interface, default matching optical modules (optional order single-mode / multi-mode, single fiber / dual fiber optical module. LC)
Optical Cable/ Distance Multi-mode: 850nm 0 ~ 550M,single mode: 1310nm 0 ~ 40KM, 1550nm 0 ~ 120KM.
Network Protocol IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T

IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3x

Forwarding Mode Store and Forward(Full Wire Speed)
Switching Capacity 20Gbps
Forwarding

Rate@64byte

14.88Mpps
MAC 8K
Buffer Memory 2M
Jumbo Frame 9.6K
چراغهای نمایشگر Power : PWR (green),  network :Link(yellow), PoE: PoE(green)
منبع تغذیه-نوع poe
PoE Port Port 1 to 8 IEEE802.3af/at @ POE
Power Supply Pin Default: 1/2(+),3/6(-), optional:4/5 (+), 7/8 (-)
Max Power Per Port 30W; IEEE802.3af/at
Total PWR / Input Voltage 110W (DC52V) 250W (DC52V)
Power Consumption Standby<6W, Full load<110W Standby<7W, Full load<240W
Power Supply External power adapter,

AC100~240V 50-60Hz 2A

External power adapter,

AC100~240V 50-60Hz 4.1A

پارامترهای خارجی
Operation TEMP / Humidity -20~+55°C;5%~90% RH Non condensing
Storage TEMP / Humidity -40~+75°C;5%~95% RH Non condensing
سایز (L*W*H) 191*105*29mm
وزن <0.6kg / <1.2kg <0.6kg / <1.4kg
نوع نصب رومیزی-دیواری-رکمونت
سطح محافظت Lightning protection: 4KV 8/20us; Protection level: IP30
لایسنس ها CCC;CE mark, commercial; CE/LVD EN60950;FCC Part 15 Class B; RoHS
گارانتی 2سال
دیاگرام عملکرد
poe diagram

عملکرد سوییچ poe

محصولات مرتبط

 

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست