ماژول xfp-10G

ماژول xfp-10G

ماژول 10G xfp 1310

 

ماژول10G-Base Duplex XFP با رابط فیبر LC دوبلکس مخصوص 10 گیگابیت اترنت (10 گیگابایت) ،  کانال گیگابایت از طریق اترنت (10 گیگابایت FCoE) یا سیستم های  پرسرعت OC-192 / STM64 SDH / SONET تا 11.3 گیگابایت طراحی شده است .این ماژول با  استاندارد INF-8077 توافق نامه چند منبع (MSA) را رعایت شده است. این ماژول از فیبر SM یا فیبرmm  پشتیبانی می کنند و می توانند حداکثر 300 متر در مدل  MMF و 160 کیلومتر در مدل  SMF باشند.

ماژول فرستنده و گیرنده 10GBASE XFP سازگار (فیبر مالتی مد 850 نانومتر و فیبر سینگل مد 1550 ، SMF ، 1310 نانومتر ،160 -10 کیلومتر ، رابط دوبلکس LC ، DOM / DDM)

امکانات:

سازگار  با (INF-8077)

قابلیت تعویض بدون خاموش نمودن دستگاه

رابط نوری قابل جابجایی نوع LC / UPC دوبلکس

اترنت 10G یا SDH / SONET

فاصله انتقال تا 160 کیلومتر (فیبر SM)

پارامتر ها
نوعXFP
حداکثر ظرفیت10Gbps
Optical ComponentsDFB
طول موج1310 ، 1550
حداکثر فاصله160kmسینگل مد
نوع کانکتورLC
نوع کابلسینگل مد -مالتی مد
دمای کارکرد0 to 70°C (32 to 158°F)
DOM Support قابلیت مانیتوربله

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست