سوئیچ POE

درخواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
سوئیچ PoE چیست؟

فناوری PoE به شبکه قابلیت استفاده از یک کابل شبکه  را برای چندین فعالیت مانند انتقال برق، داده و صدا می دهد. معنی این که می توانید از کابل شبکه برای برق استفاده کنید به این معنی است که برای کارکرد شبکه به سیم کشی و ورودی کمتری نیاز دارید. PoE برای ساده‌سازی سیستم‌ها و تکنیک‌های نصب و همچنین ارزان‌تر بودن استفاده می‌شود. علاوه بر این، مصرف برق PoE کمتر از ولتاژ اصلی است و بنابراین، برای استفاده در تجهیزاتی که برای آن طراحی شده است، ایمن است.

سوئیچ PoE دارای قابلیت PoE داخلی است و ارتباط دستگاه ها را در یک شبکه PoE امکان پذیر می کند. بنابراین، سوئیچ PoE از منبع اصلی  دستگاه PoE تغذیه می شود، اما برخلاف سوئیچ های شبکه معمولی ، می تواند برق را از طریق آن عبور دهد. یک سوئیچ معمولی به یک دستگاه اضافی برای برقراری اتصال نیاز دارد(نیاز به اداپتور جهت روشن نمون دستگاه جانبی ).

چه دستگاه هایی از سوئیچ PoE استفاده می کنند؟

سیستم های کابل کشی ساختاریافته سیستم کاملی هستند که بر روی آن می توان فناوری PoE را پیاده سازی کرد. سوئیچ های PoE برای شبکه ها و دستگاه های متصل که نیاز به برق و انتقال از آنها استفاده می شود. سیستم های  مختلف وجود دارند که از این فناوری استفاده می کنند.

دستگاه های کم وات عبارتند از:
تلفن های VoIP و ویدیویی – این ها دستگاه های اصلی هستند که در فناوری PoE استفاده می شوند
آی پی دوربین های امنیتی که معمولاً در ارتفاعات و دور از پایانه های برق نصب می شوند.
فناوری بی سیم مانند نقاط دسترسی بی سیم، تکرار کننده های شبکه بی سیم، سیستم های  RFID
سیستم های کنترل از راه دور
دستگاه های صوتی

دستگاه های با وات بالا عبارتند از:
لپ تاپ ها
مانیتورها
تلویزیون ها

فهرست