Optical Line Protection interface card

olp

olp

توضیحات محصول:

OLP Optical Protection Board یک سیستم حفاظتی است که توسط اریونت برای پشتیبان گیری از خط نوری طراحی و ساخته شده است.  دارای ماژول سوئیچینگ خودکار مسیر نوری پیشرفته ، که یک دستگاه نوری است که در ارتباطات فیبر نوری برای تغییر مسیرهای نوری استفاده می شود. به طور خودکار حالت های سیگنال سیگنال های نوری سیستم های نوری اولیه و پشتیبان را شناسایی کرده و سوئیچینگ فوری مسیرهای نوری را انجام دهید تا کابل نوری اولیه از خرابی امپدانس کامل محافظت شود و سیستم از عملکرد عادی محافظت شود و کیفیت خدمات بهبود یابد . مزیت آن این است که سیگنال های نوری می توانند به طور مستقیم با استفاده از مدارهای نوری ، اندازه کوچک ، به نور تبدیل شوند ، در بسیاری از انتقال های نوری استفاده می شود.

سیستم  محافظ نوع OLP 1: 1 برای حفاظت با افت کم و افزونگی در خطوط ارتباطی نوری طراحی شده است. برد محافظ نوع OLP1: 1 با استفاده از حالت گیرنده و گسیل انتخابی ، نور را به خط پشتیبان تزریق می کند تا خطای خط پشتیبان را کنترل کند. هنگامی که فیبر نوری کار می کند خطا رخ می دهد ، گیرنده و فرستنده به سرعت به فیبر آماده به کار می روند تا از برقراری ارتباط بدون مانع اطمینان حاصل کنند.

توانایی ها

محافظت از فیبر نوری سینگل مد و مالتی مد

محافظت دو طرفه دوکور و تک کور

استفاده به صورت خودکار و دستی

سیستم مانیتورینگ SNMP

طول موج : -50dBm ~ + 23dBm.

زمان سوئیچ: 20 میلی ثانیه.

مشخصات فنی

Performance Parameters
wavelength range 1310±50nm and 1550±50nm
Dynamic range of optical   power TX: +25~-30 dBm
RX: +10~-45 dBm
Insertion loss 1+1 protected TX ≤ 4.0dB
RX ≤ 1.5dB
  1:1   protected ≤ 1.5dB
Return loss ≥45dB
Crosstalk ≥55dB
Optical power   resolution ≤0.01dB
Optical power   measurement accur ≤0.5dB(+25 dBm ~ -40dBm )
≤1.0dB(-40 dBm ~ -50dBm )
Wavelength dependent   loss ≤0.25dB
Polarization   dependent loss ≤0.1dB
Switching time ≤15ms
Working life >107 times

مدل های تولید شده

Optical signal type Protection type Interface
S:single-mod 1:1+1 1:LC/UPC
M:multi-mode 2:1:1 2:LC/APC
3:1:1(with   backup fiber) 3:SC/UPC
4:1:1(Amplifier) 4:SC/APC
5:customized

فهرست