ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR

ماژول فیبر نوری +SFP

توانایی ها

نرخ داده دوگانه (auto bitrate)با عملکرد 1.25Gbps / 1.063Gbps
طول موج 1310 نانومتر و PIN  برای انتقال 20 کیلومتر
سازگار با SFP MSA و SFF-8472 با کانکتور LC دوبلکس
مانیتورینگ DDM
کالیبراسیون داخلی یا کالیبراسیون خارجی
سازگار با SONET OC-24-LR-1
سازگار با RoHS
+ منبع تغذیه 3.3 ولت
دمای کارکرد:
استاندارد: 0 تا + 70 درجه سانتی گراد
صنعتی: -40 تا + 85 درجه سانتیگراد

سازگاربامحصولات سیسکو،هواوی،اریکسون،zte

کاربرد

اترنت گیگابیت
کانال فیبر
پورت سوئیچ
رابط روتر / سرور

پارامتر
کشور سازنده ایران
برند اریونت
نوع مازول SFP+
طول موج 1310nm
مسافت 10KM-20km
حداکثر پهنای باند (max) 10G
فرستنده FP
گیرنده PIN
عیب یابی Digital
حداقل دما (°C) 0°C

 حدکثر دما(°C)

70°C
ولتاژ مصرفی 3.3v
کانکتور LC
گارانتی 2سال
سازگار ZTE, Huawei, HP etc.cisco..
کاربرد Gigabit Ethernet/Fiber Channel
زمان تحویل 2-3 روز
بسته بندی بسته یکی -10 تایی-50 تایی

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR ماژولی است که اطلاعات را از طریق یک کابل فیبر نوری به جای کابل ارسال و دریافت می کند. رسانه ای که برای انتقال سیگنال ها از یک سر به سر دیگر استفاده می شود ، یک پرتو نور است که اغلب به عنوان پرتو لیزر نامیده می شود. برعکس ، سیم الکتریکی از جریان الکتریکی به عنوان رسانه ای برای انتقال سیگنال ها استفاده می کند.

ارتباطات فیبر نوری چشم انداز دنیای شبکه را کاملاً تغییر داده است. این شبکه های پرسرعت و انتقال داده های کارآمد و قابل اعتماد را فعال کرده است. همه شبکه های فیبر نوری از فرستنده های نوری استفاده می کنند که ماژول های قابل تعویض داغ وصل شده به تجهیزات ارتباطی هستند. انواع گیرنده های نوری توسعه یافته اند و در حال حاضر در شبکه های مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

این مقاله بینشی راجع به انواع مختلف ماژول فیبر نوری  ، سیستم هایی که می توانند از ماژول فیبر نوری استفاده کنند ، ارائه می دهد و همچنین نحوه استفاده از ماژول فیبر نوری CBO-IT با تجهیزات ارتباطی چندین تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) را توضیح می دهد.

از ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR برای چه سیستم هایی می توان استفاده کرد؟

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR برای تعداد زیادی از شبکه ها استفاده می شود و معمولاً مستقل از پروتکل هستند. فرستنده های نوری دستگاه های لایه فیزیکی هستند و هدف آنها فقط ارسال و دریافت داده ها در قالب پالس های نوری است. این پالس های نوری سپس به بیت تبدیل شده و به تجهیزات ارتباطی ارائه می شوند. کاربردهای اصلی گیرنده های نوری عبارتند از:

  • Ethernet
  • Fibre Channel
  • InfiniBand
  • SDH/SONET

اترنت پرکاربردترین فناوری شبکه است. تقریباً هر شبکه داده از اترنت به عنوان فناوری اصلی خود استفاده می کند. فن آوری دیگری که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد کانال فیبر است که در درجه اول برای شبکه های ذخیره سازی استفاده می شود. کانال فیبر از فرستنده های نوری سفارشی برای پشتیبانی از پروتکل کانال فیبر و سرعتهای متفاوت از استانداردهای اترنت استفاده می کند.

به عنوان مثال ، ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR اترنت با پهنای باند 1 گیگابیت بر ثانیه ، 10 گیگابیت بر ثانیه ، 40 گیگابیت بر ثانیه و 100 گیگابیت بر ثانیه در  اریونت تولید می گردد. در حالی که ماژول فیبر نوری کانال فیبر با سرعت 4 گیگابیت بر ثانیه ، 8 گیگابیت بر ثانیه ، 16 گیگابیت بر ثانیه ، 32 گیگابیت بر ثانیه و غیره در  اریونت تولید میگردد.

ماژول فیبرنوری InfiniBand در شبکه های خاصی که از پروتکل InfiniBand استفاده می شود نیز استفاده می شود. ماژول فیبرنوری QSFP از InfiniBand پشتیبانی می کنند. دیگر گیرنده های کمتر مورد استفاده ، فرستنده های نوری SDH/SONET هستند که در شبکه های نوری فعال استفاده می شوند. اینها ارتباط سریعتر را بر روی کابلهای فیبر نوری در یک شبکه در مقیاس بزرگ که می تواند در یک منطقه فیزیکی و جغرافیایی وسیع پخش شود ، امکان پذیر می سازد. SDH/SONET همچنین انتقال چند پروتکل را فعال می کند.

آیا ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR اریونت با سایر برندهای موجود در بازار سازگار است؟

ماژول های نوری تجهیزات مبتنی بر استانداردها با ضریب فرم ، تنظیمات پین و سایر پارامترهای الکتریکی و نوری دقیقاً برای هر تولید کننده یکسان هستند. استفاده از ماژول  نوری سازنده تجهیزات با تجهیزات ضروری نیست ، بلکه می توان از هر فرستنده نوری استاندارد استفاده کرد.

فرستنده های نوری اریونت طیف گسترده ای از انتخاب ها را ارائه می دهند و کاملاً بر اساس استانداردها است ، بنابراین می توان آن را تقریباً با هر سازنده تجهیزات سازگار با استاندارد استفاده کرد. فروشندگان پیشرو که توسط ماژول های نوری اریونت پشتیبانی می شوند عبارتند از:

  • Cisco
  • Juniper
  • HP
  • DELL
  • Huawei
  • Brocade
  • Lenovo
  • Fortinet
  • Barracuda
  • اریکسون
  • نوکیا

سوئیچ های پشتیبانی کننده

Cisco WS-C2960X-24TD-L

Cisco WS-C3850-12S
Cisco ASR A901-6CZ-F-A

Cisco ASR 9000 A9K-24X10GE-TR
Cisco WS-C3560E-12D

Cisco WS-C3650-24TD
Cisco 4900 ME-4924-10GE

Cisco 6800 C6824-X-LE-40G
Cisco WS-C3560E-48PDF

Cisco 6000 NC6-60X10GE-L-S
Cisco Nexus 7000 N7K-F248XP-25E

Cisco WS-C4500X-16SFP+
Cisco ASR 9000 ASR-9922-RP-SE

Cisco ASR-9000V-DC-A
Cisco Nexus 7000 N7K-M132XP-12L

Cisco WS-C2960XR-24PD-I
Cisco WS-C3850-12XS

Cisco Nexus 3000 N3K-C3064PQ-10GE
Cisco Nexus 5000 N55-M8P8FP

Cisco ASR 9000 A9K-MPA-8X10GE

سازگار با سوئیچ ریفر سیسکو

سوئیچ اورجینال سیسکو

روتر ریفر سیسکو

محصولات مرتبط

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست