مدیا کانورتور۴پورت

مدیا کانورتور۴پورت AR-402S
مدیا کانورتور ۴ پورت اترنت به همراه ۲ پورت sfp

مدیا کانورتور۴پورت AR-402S گیگابایتی دسکتاپ به همراه ۲ پورت نوری گیگ اریونت  جهت سازمان ها و شرکتها و مراکزی که نیاز به شبکه رینگ و تعداد ۴ پورت اترنت دارند . این محصول قابلیت نصب ماژول  نوری از ۵۰متر  تا فاصله ۲۰۰ کیلومتر را دارا می باشد .از قابلیت کلیدی این دستگاه می توان به داشتن دو پورت ماژول نوری اشاره کرد که این قابلیت را چهت برقرای شبکه رینگ فراهم میکند.

مدیا کانورتر ۴ پورت شبکه ۲ پورت فیبر تجاری مدیریتی(AR-402S)یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای و سوئیچ شبکه یا اترنت اسـت. این دستگاه امـواج دیجیتالی را در یک کـابـل مسـی زوج سـیم به امواج نور در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه تبدیل می‌کند. همچنین می‌تواند برعکس این کار را نیز انجام دهد. بیشتر مدیا کانورتورها به عنوان یک مبدل فیبر سوئیچ های شبکه غیره مدیریتی و سوئیچ مدیریتی عمل می نماید.

مبدل فیبر نوری می تواند سیگنال های فوق العاده و با قدرت بالای صنعتی را به ویژه برای کاربردهای متفاوت صنعتی وری برای انتقال داده فرستنده و گیرنده بر روی بستر فیبر نوری استفاده می‌شوند.این مدل مدیا کانورتور شبیه سوئیچ شبکه عمل میکند که به دو صورت هم مانند استفاده کند.

مدیا کانورتر ۴ پورت شبکه ۲ پورت فیبر تجاری مدیریتی

مبدل رسانه‌ای یا مدیا کانورتر ۴ پورت شبکه (اترنت) – دو پورت فیبر ماژول SFP یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای تجاری مدیریتی و سوئیچ اترنت اسـت برای تبدیل دو نوع سیگنال رسانه مختلف انتقـال و اتصال شبـکه به نوع دیگر که اجازه می‌دهد تا دو نوع از بخش‌ها را به راحتی از دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰ Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX به هم متـصـل کند.

هـمچـنین برای نـامحـدود کردن پهنای بانـد قـوی و مسـافـت‌های طـولانی در کـابل‌های شـبکه اتـرنـت از جمله کابل مـسـی و آلومینـیومـی اسـت، و با امکـان استفـاده از ماژول SFP و تجهیزات یـکپارچه‌سازی و مـدیـریت سیـسـتم‌های امنـیتـی از جمله کـابل‌کـشی‌های به وجود آمده، پهـنای باند و فاصـلۀ ‌بین دو مـکـان انتـقال شـبکه‌‌های گسـترده رافراهم می‌کند.

مدیا کانورتور فیبر نوری چیست؟ نکات مهم در انتخاب مدیا کانورتور فیبر نوری 

مشخصات فنی:
Operating standardsIEEE802.3/u/z/ab,10/100/1000Base-T and 1000Base-SX/LX
MAC address table1K
Frame buffer memory1MKb
Switching capacity12G
ConnectorUTP RJ-45,10/100/1000Mbps
SFP slot1000Mbps
CableUTP: Cat.5 or 6 UTP(the max distance up to 100m)Multimode Fiber: 50/125,62.5/125μm(the max distance up to 224/550m)Singlemode Fiber: 8/125,8.7/125,9/125μm(the max distance up to 10~100 km)
Flow controlFull Duplex: IEEE802.3x flow controlHalf Duplex: back pressure flow control
LEDPWR,F1 Link/Act,F2 Link/ActTP1~TP4 Link/Act,TP1~TP4 100,TP1~TP4 1000
Power RequirementAC220V(100-240V),50~60Hz DC: 5V,2A
Ambient Temperature0 ~ +50°C
Storage Temperature-20 ~ +70°C
Dimensions40mm x 110mm x 140mm

 

medi converter 4 port - مدیا کانورتور۴پورت

مدیا کانورتور ۴ پورت

 

ar 4l2s 300x125 - مدیا کانورتور۴پورت

مدیا کانورتور ۴ پورت

medi4port

 

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست