مشخصات محصول:
 نام محصول :CWDM MUX DEMUXWavelengt20nmh:8 Channels 1470-1610nm
Channel Spacing:20nmChannel Passband:±6.5nm
Insertion Loss:≤ 2.1dB (with Connectors And Adapters)Adjacent Channel Isolation:≥ 30dB
Non-Adjacent Channel Isolation:≥ 40dBReturn Loss:≥ 45dB
Directivity:≥ 50dBPolarization Dependent Loss:≤ 0.3dB
Temperature:-40°C~+85°CDimensions (HxWxD):In LGX Rack Mount

توضیحات محصول:

LGX CWDM Mux Demux module 8 channels 1470-1610nm with Monitor and Expansion Port LC/UPC Dual Fiber Low Insertion Loss

      بر اساس فیلتر فیلم نازک ، Gvdlink CWDM MUX/DEMUX (Multiplexer/Demultiplexer) یک دستگاه CWDM چند کاناله است که برای برنامه های کاربردی شبکه CWDM چند موج مقرون به صرفه طراحی شده است. این دستگاه در کانالهای 20 نانومتری با طول موج ITU Grid CWDM از 1270 نانومتر تا 1610 نانومتر کار می کند. در قفسه LGX خواهد بود .

مدل های تولید شده
1270nm 18 Channels CWDM Mux Demux With Monitor PortPassive Optic Fiber 4+1 Channel CWDM Mux Demux
LC/UPC Dual Fiber 8CH 1470nm Optical Mux Demux2.2dB 8 Channel Dwdm Mux
Dual Fiber FMU 1U Rack 1310nm 16 Channel Dwdm Mux10 Channels ABS BOX CWDM MUX DEMUX
Fiber 4 Channels CWDM OADM8CH 1610nm CWDM Mux Demux Module
Single Fiber 4 Channels 1309.14nm CWDM Mux Demux
19′ 1u Rack Mount 1310nm 8 Channels CWDM Mux Demux
Single Fiber LC/UPC 1370nm 6+1 Channels CWDM MUX DEMUX
CATV WDM 1490nm 1550nm SC Steel Tube FWDM Module

8CH 1610nm CWDM Mux Demux Module

دسته:

دوسال گارانتی:

تمامی تولیدات آریونت از دو سال گارانتی برخوردارند.