مدیا کانورتور۴پورت

مدیا کانورتور ۴ پورت اترنت به همراه ۲ پورت sfp

مدیا کانورتور ۴ پورت اترنت گیگابایتی دسکتاب اریونت  به همراه ۲ پورت نوری گیگ انتخابی جهت سازمان و شرکتها و مراکزی که نیاز به شبکه رینگ و تعداد ۴ چورت اترنت دارند . این محصول قابلیت نصب ماژول  نوری از ۵۰متر  تا فاصله ۲۰۰ کیلومتر را دارا می باشد .از قابلیت کلیدی این دستگاه می توان به داشتن دو پورت ماژول نوری اشاره کرد که این قابلیت را چهت برقرای شبکه رینگ فراهم میکند.

مدیا کانورتر ۴ پورت شبکه ۲ پورت فیبر تجاری مدیریتی یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای و سوئیچ شبکه یا اترنت اسـت. این دستگاه امـواج دیجیتالی را در یک کـابـل مسـی زوج سـیم به امواج نور در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه تبدیل می‌کند. همچنین می‌تواند برعکس این کار را نیز انجام دهد. بیشتر مدیا کانورتورها به عنوان یک مبدل فیبر نوری برای انتقال داده فرستنده و گیرنده بر روی بستر فیبر نوری استفاده می‌شوند.

مبدل فیبر نوری می تواند سیگنال های فوق العاده و با قدرت بالای صنعتی را به ویژه برای کاربردهای متفاوت صنعتی استفاده کند.

مدیا کانورتر ۴ پورت شبکه ۲ پورت فیبر تجاری مدیریتی

مبدل رسانه‌ای (Media Converter) یا مدیا کانورتر ۴ پورت شبکه (اترنت) – دو پورت فیبر ماژول SFP یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای تجاری مدیریتی و سوئیچ اترنت اسـت برای تبدیل دو نوع سیگنال رسانه مختلف انتقـال و اتصال شبـکه به نوع دیگر که اجازه می‌دهد تا دو نوع از بخش‌ها را به راحتی از دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰ Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX به هم متـصـل کند.

هـمچـنین برای نـامحـدود کردن پهنای بانـد قـوی و مسـافـت‌های طـولانی در کـابل‌های شـبکه اتـرنـت از جمله کابل مـسـی و آلومینـیومـی اسـت، و با امکـان استفـاده از ماژول SFP و تجهیزات یـکپارچه‌سازی و مـدیـریت سیـسـتم‌های امنـیتـی از جمله کـابل‌کـشی‌های به وجود آمده، پهـنای باند و فاصـلۀ ‌بین دو مـکـان انتـقال شـبکه‌‌های گسـترده رافراهم می‌کند

Operating standards IEEE802.3/u/z/ab,10/100/1000Base-T and 1000Base-SX/LX
MAC address table 1K
Frame buffer memory 1MKb
Switching capacity 12G
Connector UTP RJ-45,10/100/1000Mbps
SFP slot 1000Mbps
Cable UTP: Cat.5 or 6 UTP(the max distance up to 100m)Multimode Fiber: 50/125,62.5/125μm(the max distance up to 224/550m)Singlemode Fiber: 8/125,8.7/125,9/125μm(the max distance up to 10~100 km)
Flow control Full Duplex: IEEE802.3x flow controlHalf Duplex: back pressure flow control
LED PWR,F1 Link/Act,F2 Link/ActTP1~TP4 Link/Act,TP1~TP4 100,TP1~TP4 1000
Power Requirement AC220V(100-240V),50~60Hz DC: 5V,2A
Ambient Temperature 0 ~ +50°C
Storage Temperature -20 ~ +70°C
Dimensions 40mm x 110mm x 140mm

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست