مالتی پلکسر PCM

Fiber-30Voice+4E1+4FE+4RS232 Multiplexer

     

سیستم AR-FS32P4E4E1 یک دستگاه مالتی پلکسر فیبر نوری می باشد با قابلیت  30Channel+ 1-4Channel E1 و پورت اترنت 4Channel 10M/100M (سرعت پورت 100M). پورت های اترنت 4 کانال  به صورت سوئیچ است، که  می تواند VLAN را پشتیبانی کند. پورت های اترنت  را می توان به عنوان کانال انتقال داده های ناهمزمان RS232/RS485/RS422، سیگنال صوتی، سیگنال صوتی E&M خط 2/4، سیگنال سوئیچ، سیگنال اترنت (پهنای باند 2M) استفاده کرد.

AR-FS32P4E4E1

32 پورت FXO+4ETHERNET+4E1

 قابلیت های سیستم

 پورت E1 مطابق با G.703 است.

پورت  های تلفن  از پورت FXO و FXS پشتیبانی می کند.

 پشتیبانی از صدای FXO/FXS، EM2/4، رابط تلفن مگنت،

 پورت FXO قابلیت کارکرد با انواع مراکز مخابراتی و سوئیچ های تلفن و سانترال ها را دارا می باشد.

، پورت FXS متصل به تلفن کاربر. یا اتصال به انواع مراکز و سانترلها ها را دارا می باشد.

انتقال صوت1 تا 30 کانال، از ویژگی شناسه تماس گیرنده و عملکردهای قطبیت معکوس پشتیبانی می کند.

 پشتیبانیSNMP V2,V3

 ارائه 4 رابط توسعه، می توانید داده های ناهمزمان 1 ~ 4 کانال مانند RS232 / RS485 / RS422 /
 پورت های شبکه از 10M/100M، با قابلیت تطبیق خودکار، از VLAN پشتیبانی می کند
 پورت های شبکه می تواند از AUTO-MDIX پشتیبانی کند.
 پورت های تلفن با حفاظت در برابر صاعقه،  IEC61000-4-5 و جریان اتصال کوتاه 8 / 20μs، حداکثر ولتاژ خروجی 6KV استانداردهای باز
 فاصله انتقال فیبر از2 تا 180 کیلومتر

پاور DC48V -AC220V  به صورت همزمان

مشخصات فنی
 فیبر

مالتی مد

50/125um, 62.5/125um,
Maximum transmission distance:

attenuation (3dbm/km)

5Km @ 62.5 / 125um single mode fiber,
Wave Length:820nm
Transmitting power:-12dBm (Min) ~-9dBm (Max)
Receiver sensitivity:-28dBm (Min)
Link budget:

سینگل مد

8/125um, 9/125um

16dBm
Maximum transmission distance:180Km
Transmission distance:180Km @ 9 / 125um single mode fiber, attenuation (0.35dbm/km)
Wave Length:1310 AND 1550 nm
Transmitting power:+5dBm (Min) ~-8dBm (Max)
Receiver sensitivity:-48dBm (Min)
Link budget:50dBm

E1 Interface

           Interface Standard:        comply with protocol G.703;

           Interface Rate:             n*64Kbps±50ppm;

           Interface Code:             HDB3;

           E1 Impedance:         75Ω (unbalance), 120Ω (balance);

          Jitter tolerance:            In accord with protocol G.742 and G.823

           Allowed Attenuation:       0~6dBm

 Ethernet interface(10/100M)

         Interface rate:               10/100 Mbps, half/full duplex auto-negotiation

Interface Standard:Compatible with IEEE 802.3, IEEE 802.1Q (VLAN)
MAC Address Capability:4096
Connector:

u FXS Phone Interface

RJ45, support Auto-MDIX
Ring voltage:75V
Ring frequency:25HZ
Two-line Impedance:600 Ohm (pick up)
Return loss:

FXO Switch Interface

40 dB
Ring detect voltage:35V
Ring detection frequency:17HZ-60HZ
Two-line Impedance:600 Ohm (pick up)
Return loss:

EM 2/4 Line

40 dB
AD:0dB
DA:-3.5dB
Two/Four-line Impedance:600 Ohm
         Return loss:                  20 dB

Working environment

Working temperature:          -10°C ~ 50°C

Working Humidity:              5%~95 % (no condensation)

Storage temperature:           -40°C ~ 80°C

         Storage Humidity:               5%~95 % (no condensation)

مدلAR-FS32P4E4E1
مشخصات

 

30 * telephone,4E1,4*100 Mbps Ethernet,Console or SNMP,Support 6U rackmount,Two Fiber interface,4*RS232/422/485
پاورPower supply: AC180V ~ 260V;DC –48V;DC +24V

Power consumption: ≤10W

سایزProduct Size:   485X138X45mm(WXDXH) 19 1U
وزن2.4KG

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست