ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR یک ماژول گیگابیتی با قابلت انتقال  10.31 گیگابیت بر ثانیه  جهت استفاده در سوئیچ های شبکه و سایر تجهیزاتی که نیاز به انتقال اطلاعات بر روی فیبر نوری دارند می باشد.

ماژول اریونت یک ماژول  سازگار(سیسکو-هواوی-zte)  بر اساس استاندارد های جهانی تولید شده است، با ویژگی های پارامترهای فنی یکسان، مطابق با استانداردهای صنعتی و تجاری  تولید شده است.  نسخه سازگار اریونت  دارای حداقل پاور خروجی اپتیکال تضمین شده 6 دسی بل است که در بیشتر موارد برای انتقال تا مسافت حدود20 کیلومتر کافی است.

ماژول فیبر نوری  SFP-10G-LR یک فرستنده گیرنده فیبر نوری 10G سینگل مد است، ماژول 10G- برای فاصله 10 کیلومتری روی فیبر استاندارد سینگل مد (SMF, G.652)  SFP-10G-LRطراحی شده است.

ماژول SFP-10G-LR از نرخ انتقال داده 10 گیگابیتی اترنت (10G) پشتیبانی می کند و روی کابل های فیبر نوری سینگل مد کار می کند. از معماری دوربرد (LR) استفاده می کند که امکان انتقال تا مسافت 10 کیلومتر را فراهم می کند.

SFP-10G-LR همچنین از عملکرد مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) پشتیبانی می کند که نظارت بر پارامترهای عملکرد ماژول فیبر نوری را فراهم می کند. این به مدیران شبکه اجازه می دهد تا سلامت و عملکرد ماژول نوری را نظارت کنند و از عملکرد بهینه شبکه اطمینان حاصل کنند.

از نظر سازگاری، SFP-10G-LR-S برای کار با طیف گسترده ای از تجهیزات شبکه سیسکو، هواوی ، اریکسون -zte از جمله سوئیچ ها، روترها و کارت های رابط شبکه طراحی شده است. از  استاندارد صنعت SFP پیروی می کند و نصب و جایگزینی آن را در دستگاه های سازگار آسان می کند.

به طور کلی،  SFP-10G-LR یک راه حل قابل اعتماد و با کارایی بالا برای اتصال داده 10G در فواصل طولانی ارائه می دهد. سازگاری آن با تجهیزات برند های مختلف  و پشتیبانی از عملکرد DOM، آن را به یک انتخاب محبوب برای مدیران شبکه تبدیل می کند که به دنبال بهبود زیرساخت شبکه خود هستند.

 

نوع کابل:فیبر نوری سینگل مد (SMF)
طول موج فرستنده:1310 nm.
طول موج گیرنده:1310 nm.
پاور خروجی:6 dB
Maximum Distance:20km
Supported Data Rate:1.25-10.31 Gbps
سیستم های قابل پشتیبانی:10G Ethernet (10.31Gbps), Gigabit Ethernet (1.25 Gbps), STM-64 (9.95Gbps)
DDM/DOM:پشتیبانی می کند
دمای کارکرد:Standard 0°-70°C
کانکتور:Double LC

 

ماژول SFP-10G-LR

دسته:

دوسال گارانتی:

تمامی تولیدات آریونت از دو سال گارانتی برخوردارند.