ماژولSFP-10G-LR

توضیحات محصول

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR یک ماژول گیگابیتی با قابلت انتقال  10.31 گیگابیت بر ثانیه  جهت استفاده در سوئیچ های شبکه و سایر تجهیزاتی که نیاز به انتقال اطلاعات بر روی فیبر نوری دارند می باشد.

ماژول اریونت یک ماژول  سازگار(سیسکو-هواوی-zte)  بر اساس استاندارد های جهانی تولید شده است، با ویژگی های پارامترهای فنی یکسان، مطابق با استانداردهای صنعتی و تجاری  تولید شده است.  نسخه سازگار اریونت  دارای حداقل پاور خروجی اپتیکال تضمین شده 6 دسی بل است که در بیشتر موارد برای انتقال تا مسافت حدود20 کیلومتر کافی است.

فاصله ماژول فیبرنوری

با این حال – فاصله فقط یک پارامتر شاخص است که برای راحتی شناسایی محاسبه شده است. در نهایت ما فاصله را با در نظر گرفتن حداقل بودجه نوری و متوسط تضعیف کابل‌کشی فیبر نوری محاسبه می‌کنیم. ماژول  10gbase-LR SFP+ (ماژول SFP-10G-LR) از فرستنده لیزری DFB با کیفیت بالا با طول موج اسمی 1310 نانومتر و گیرنده PIN Photodiode 1310 نانومتر استفاده می کند. این دستگاه از عیب‌یابی نوری DDM/DOM پشتیبانی می‌کند و اطلاعات تشخیصی در مورد شرایط فعلی ماژول Cisco 10gbase-LR SFP+ ارائه می‌دهد.  SFP-10G-LR سازگار در محدوده دمای استاندارد 0°-70°C کار می کند و دارای رابط LC Double است. SFP+ از سرعت داده 1.25-10.31 گیگابیت بر ثانیه و ارتباطاتی مانند اترنت 10 گیگابیتی (10.31 گیگابیت بر ثانیه) | گیگابیت اترنت (1.25 گیگابیت در ثانیه) | STM-64 (9.95 گیگابیت در ثانیه) پشتیبانی می کند. ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR SM SFP+ یک ماژول چند منظوره است که در بسیاری از مکان های مختلف شبکه امروزی استفاده می شود. در نتیجه، محبوب‌ترینارتباطات فیبر نوری  عبارتند از ارائه‌دهنده خدمات اینترنت (ISP) تجهیزات مسیریابی و سوئیچینگ،ftth ، اپراتور تلفن همراه وشبکه های SDH/SONET، شبکه مرکز داده برای اتصالات اترنت و سایر ارتباطات نوری.

نسخه ماژول سازگار  SFP-10G-LR 10Gbase LR SFP+ دارای گواهینامه CE/RoHS است و با استانداردهای ایمنی محصول مطابقت دارد. ما تست‌های سازگاری را برای فرستنده گیرنده SFP-10G-LR SFP+ سازگار با Cisco با اکثر پلتفرم‌های تجهیزات شبکه سیسکو انجام می‌دهیم، که به ما امکان می‌دهد حافظه EEPROM فرستنده گیرنده را رمزگذاری کنیم تا با پلتفرم‌های Cisco فهرست‌شده در SFP-10G-LR سازگار باشد و به‌طور یکپارچه کار کند. با این حال،ماژول فیبرنوری ما با استاندارد صنعت SFF-8431 توافقنامه چند منبع SFP+ نیز مطابقت دارد. از آنجایی که تمرکز ما ارائه خدمات با کیفیت بالا است، قبل از تحویل محصولات خود، در حال انجام بررسی های جدی کیفیت هستیم. در نتیجه، ما اندازه‌گیری پارامترهای نوری، تست‌های تمیزی کانکتور و تست‌های اعتبارسنجی داده‌های حافظه فرستنده گیرنده EEPROM SFP+ را انجام می‌دهیم. اگر سؤال دیگری در مورد لیست قیمت و مشخصات Cisco SFP-10G-LR دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید!

نوع کابل: فیبر نوری سینگل مد (SMF)
طول موج فرستنده: 1310 nm.
طول موج گیرنده: 1310 nm.
پاور خروجی: 6 dB
Maximum Distance: 20km
Supported Data Rate: 1.25-10.31 Gbps
سیستم های قابل پشتیبانی: 10G Ethernet (10.31Gbps), Gigabit Ethernet (1.25 Gbps), STM-64 (9.95Gbps)
DDM/DOM: پشتیبانی می کند
دمای کارکرد: Standard 0°-70°C
کانکتور: Double LC
+

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست