ماژول فیبر نوری CWDM-SFP-160KM

ماژول فیبر نوری CWDM-SFP-160KM
AR-CW-SFP-XX-160KM

CWDM-SFP-160KM Compatible CWDM SFP 1.25G 1470nm 160km DOM transceiver

 نام محصول : Optical Transceiver نوع: SFP
پهنای باند: 1.25G طول موج : 1270nm-1610nm
فاصله: 160km کانکتور: Duplex LC
دمای کارکرد: 0~70 C گارانتی :  2سال

شرح محصول
ماژول CWDM SFP  ماژول هایی با کارایی بالا و مقرون به صرفه هستند که از پهنای باند ۱۵۵ مگابیت بر ثانیه ~ ۱۰ گیگابیت بر ثانیه و فاصله انتقال۱۰ الی ۸۰ کیلومتر با SMF پشتیبانی می کنند. ماژول های نوری طراحی شده توسط اریونت  از سه بخش تشکیل شده است: فرستنده لیزر FP ، فوتودایود PIN با پیش تقویت کننده ترانس امپدانس (TIA) ) و واحد کنترل MCU. همه ماژول ها الزامات ایمنی لیزر کلاس I را رعایت می کنند. ماژول های نوری با توافق نامه چند منبع یا به اصلاح کارکرد و استاندار با سایر برند ها SFP (MSA) و SFF-8472 سازگار هستند. برای اطلاعات بیشتر ، به SFP MSA مراجعه کنید.یا با اریونت تماس بگیرید.قابلیت ها
۱. نرخ داده عملیاتی تا ۱٫۲۵ گیگابیت بر ثانیه
۲ . آشکارساز لیزری و پین ۱۲۷۰-۱۶۱۰نانومتر برای انتقال 120 کیلومتر با SMF
3 et آشکارساز نور PIN برای انتقال ۱۰۰ متر با SMF
4. SFP MSA و SFF-8472
۵. محفظه فلزی برای EMI پایین
۶.مطابقت با  SFP MSA
۷. محدوده دما ۰ ~ ۷۰ درجه سانتیگراد یا -۴۰ ~ ۸۵ درجه سانتیگراد اختیاری
۸.پاور مصرفی + ۳٫۳ ولت
۹.RoHS-6

 کاربرد

۱. اترنت گیگابیت
۲. کانال نوری
۳٫  CWDM
4.ATM
5.SONT / SDH / PDH
6.FDDI
7.سایر سیستم انتقال نوری 

Parameter Symbol Min Typical Max Unit Notes
Transmitter
Centre Wavelength λc 1260 1310 1360 nm
Spectral Width(RMS) 4 nm
Average Output Power Pout -9 -3 dBm 1
Extinction Ratio ER 9 dB
Optical Rise/Fall Time(20%~80%) tr/tf 0.26 ns
Data Input Swing Differential VIN 400 1800 mV 2
Input Differential Impedance ZIN 90 100 110 Ω
TX Disable Disable 2 Vcc V
Enable 0 0.8 V
TX Fault Fault 2 Vcc V
Normal 0 0.8 V
Receiver
Centre Wavelength λc 1260 1580 nm
Receiver Sensitivity -23 dBm 3
Receiver Overload -3 dBm 3
LOS De-Assert LOSD -24 dBm
LOS Assert LOSA -35 dBm
LOS Hysteresis 1 4 dB
Data Output Swing Differential Vout 400 1800 mV 4
LOS High 2 Vcc V
Low 0.8 V

ماژول فیبر نوری CWDM-SFP-160KM

ماژول فیبر نوری CWDM-SFP-160KM ماژولی است که اطلاعات را از طریق یک کابل فیبر نوری به جای کابل ارسال و دریافت می کند. رسانه ای که برای انتقال سیگنال ها از یک سر به سر دیگر استفاده می شود ، یک پرتو نور است که اغلب به عنوان پرتو لیزر نامیده می شود. برعکس ، سیم الکتریکی از جریان الکتریکی به عنوان رسانه ای برای انتقال سیگنال ها استفاده می کند.

ارتباطات فیبر نوری چشم انداز دنیای شبکه را کاملاً تغییر داده است. این شبکه های پرسرعت و انتقال داده های کارآمد و قابل اعتماد را فعال کرده است. همه شبکه های فیبر نوری از فرستنده های نوری استفاده می کنند که ماژول های قابل تعویض داغ وصل شده به تجهیزات ارتباطی هستند. انواع گیرنده های نوری توسعه یافته اند و در حال حاضر در شبکه های مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

این مقاله بینشی راجع به انواع مختلف ماژول فیبر نوری  ، سیستم هایی که می توانند از ماژول فیبر نوری استفاده کنند ، ارائه می دهد و همچنین نحوه استفاده از ماژول فیبر نوری CBO-IT با تجهیزات ارتباطی چندین تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) را توضیح می دهد.

از فرستنده ماژول فیبر نوری برای چه سیستم هایی می توان استفاده کرد؟

ماژول فیبر نوری CWDM-SFP-160KM برای تعداد زیادی از شبکه ها استفاده می شود و معمولاً مستقل از پروتکل هستند. فرستنده های نوری دستگاه های لایه فیزیکی هستند و هدف آنها فقط ارسال و دریافت داده ها در قالب پالس های نوری است. این پالس های نوری سپس به بیت تبدیل شده و به تجهیزات ارتباطی ارائه می شوند. کاربردهای اصلی گیرنده های نوری عبارتند از:

  • Ethernet
  • Fibre Channel
  • InfiniBand
  • SDH/SONET

اترنت پرکاربردترین فناوری شبکه است. تقریباً هر شبکه داده از اترنت به عنوان فناوری اصلی خود استفاده می کند. فن آوری دیگری که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد کانال فیبر است که در درجه اول برای شبکه های ذخیره سازی استفاده می شود. کانال فیبر از فرستنده های نوری سفارشی برای پشتیبانی از پروتکل کانال فیبر و سرعتهای متفاوت از استانداردهای اترنت استفاده می کند.

به عنوان مثال ، ماژول فیبر نوری اترنت با پهنای باند 1 گیگابیت بر ثانیه ، 10 گیگابیت بر ثانیه ، 40 گیگابیت بر ثانیه و 100 گیگابیت بر ثانیه در دسترس هستند در حالی که فرستنده های نوری کانال فیبر با سرعت 4 گیگابیت بر ثانیه ، 8 گیگابیت بر ثانیه ، 16 گیگابیت بر ثانیه ، 32 گیگابیت بر ثانیه و غیره در  اریونت تولید میگردد.

ماژول فیبرنوری InfiniBand در شبکه های خاصی که از پروتکل InfiniBand استفاده می شود نیز استفاده می شود. ماژول فیبرنوری QSFP از InfiniBand پشتیبانی می کنند. دیگر گیرنده های کمتر مورد استفاده ، فرستنده های نوری SDH/SONET هستند که در شبکه های نوری فعال استفاده می شوند. اینها ارتباط سریعتر را بر روی کابلهای فیبر نوری در یک شبکه در مقیاس بزرگ که می تواند در یک منطقه فیزیکی و جغرافیایی وسیع پخش شود ، امکان پذیر می سازد. SDH/SONET همچنین انتقال چند پروتکل را فعال می کند.

آیا ماژول فیبر نوری CWDM-SFP-160KM اریونت با سایر برندهای موجود در بازار سازگار است؟

ماژول فیبر نوری تجهیزات مبتنی بر استانداردها با ضریب فرم ، تنظیمات پین و سایر پارامترهای الکتریکی و نوری دقیقاً برای هر تولید کننده یکسان هستند. استفاده از ماژول  نوری سازنده تجهیزات با تجهیزات ضروری نیست ، بلکه می توان از هر فرستنده نوری استاندارد استفاده کرد.

ماژول فیبر نوری CWDM-SFP-160KM  اریونت طیف گسترده ای از انتخاب ها را ارائه می دهند و کاملاً بر اساس استانداردها است ، بنابراین می توان آن را تقریباً با هر سازنده تجهیزات سازگار با استاندارد استفاده کرد. فروشندگان پیشرو که توسط ماژول های نوری اریونت پشتیبانی می شوند عبارتند از:

ساخت ایران -سازگار با محصولات مختلف موجود در بازار -2سال ضمانت

برند اریونت

محصولات مرتبط

 

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست