سوئیچ PoE مدیریتی24 پورت گیگابیتی

سوئیچ شبکه AR-SWMP24-4GS یک سوئیچ فیبر PoE مدیریتی  Gigabit L2+ است که توسط تیم تحقیق و توسعه اریونت بر اساس فناوری روز دنیا طرای شده و توسعه یافته است. دارای پورت های 24*10/100/1000Base-T تطبیقی RJ45 و درگاه های اسلات 4*100/1000Base-X SFP. پورت 1-24 می تواند از IEEE 802.3 af/در استاندارد PoE و توان هرکی از پورت PoE تا 30 وات پشتیبانی کند. به عنوان یک دستگاه منبع تغذیه PoE، می تواند به طور خودکار دستگاه های برقی را که مطابق با استانداردها هستند شناسایی و شناسایی کند و آنها را از طریق کابل های شبکه تغذیه کند. این می تواند تجهیزات پایانه PoE مانند AP بی سیم، دوربین IP، تلفن اینترنتی، و ساختمان های داخلی کنترل دسترسی بصری را از طریق کابل های شبکه برای پاسخگویی به محیط های شبکه که به منبع تغذیه با چگالی بالا نیاز دارند، تغذیه کند. این برای هتل ها، پردیس ها، پارک ها، سوپرمارکت ها، نقاط دیدنی، خوابگاه های کارخانه و شرکت های کوچک و متوسط SMB مناسب است تا شبکه های مقرون به صرفه ایجاد کنند.سوئیچ poe مدیریتی

سوئیچ شبکه مدیریتی AR-SWMP24-4GS دارای عملکردهای مدیریت شبکه L2+ است. از مدیریت IPV4 و  مسیریابی استاتیک، مکانیزم‌های کامل حفاظت امنیتی، سیاست‌های کامل ACL/QoS و عملکردهای غنی VLAN پشتیبانی می‌کند که مدیریت و نگهداری آن را آسان می‌کند. پشتیبانی از چندین پروتکل افزونگی شبکه STP/RSTP/MSTP (<50ms) برای بهبود پشتیبان گیری لینک و قابلیت اطمینان شبکه. هنگامی که یک شبکه یک طرفه از کار می افتد، ارتباطات می تواند به سرعت بازیابی شود تا از ارتباط بدون وقفه انتقال های مهم برقرار شود. با توجه به نیازهای برنامه، مدیریت منبع تغذیه PoE، کنترل جریان پورت، تقسیم VLAN، QoS و سایر تنظیمات سرویس کاربردی را می توان از طریق روش های مدیریت شبکه مانند Web، CLI، SNMP و Telnet انجام داد.

ویژگی های محصول سوئیچ مدیریتی poe

دسترسی کامل گیگابیتی، آپلینک پورت SFP گیگابیتی

◇ پشتیبانی از ارتباط تمام دوبلکس IEEE 802.3x و ارتباط نیمه دوبلکس Backpressure.

◇ پشتیبانی از پورت اترنت گیگابیت و ترکیب آپلینک پورت گیگابیت SFP برای تسهیل شبکه انعطاف پذیر کاربران و پاسخگویی به نیازهای شبکه در سناریوهای مختلف.

منبع تغذیه هوشمند PoE

◇ مطابق با استاندارد منبع تغذیه IEEE 802.3 af/at PoE، به طور خودکار تجهیزات PoE را برای  تغذیه شناسایی می کند.

◇ پورت های 24*10/100/1000Base-T RJ45 از توان PoE پشتیبانی می کنند تا نیازهای منبع تغذیه دوربین های poe، سیستم های تماس کنفرانس، پوشش بی سیم و سایر سناریوها را برآورده کند.

◇ پورت های PoE از مکانیسم اولویت پشتیبانی می کنند. هنگامی که توان باقیمانده کافی نیست، اولویت با اطمینان از منبع تغذیه پورت های با اولویت بالا برای جلوگیری از اضافه بار تجهیزات است.

◇ از عملکرد مدیریت شبکه PoE پشتیبانی می کند، که می تواند تخصیص مقدارپاور به هر پورت PoE، تنظیمات اولویت بندی پورتها ، مشاهده وضعیت پاور هر پورت، برنامه ریزی زمانی و غیره را از طریق پیکربندی مدیریت شبکه امکان پذیر کند.

قابلیت پردازش بالای ترافیک

◇ پشتیبانی از IEEE 802.1Q VLAN و پروتکل VLAN، کاربران می توانند به طور انعطاف پذیر VLAN را بر اساس نیاز خود ایجاد  کنند.

◇ پروتکل  STP/RSTP/MSTP شبکه رینگ حلقه‌های لایه 2 را حذف می‌کند و پشتیبان‌گیری پیوند را امکانپذیر می‌کند.

◇ پشتیبانی از QoS، سه حالت اولویت بر اساس پورت، مبتنی بر 802.1P و مبتنی بر DSCP، و چهار الگوریتم زمان‌بندی صف: Equ، SP، WRR، و SP+WRR.

◇ از ACL برای فیلتر کردن بسته های داده با پیکربندی قوانین تطبیق، عملیات پردازش و مجوزهای زمانی برای ارائه استراتژی های کنترل دسترسی امنیتی انعطاف پذیر پشتیبانی  می کند.

◇ از پروتکل چندپخشی IGMP V1/V2 و IGMP Snooping برای رفع نیازهای نظارت تصویری با کیفیت بالا چند ترمینالی و دسترسی ویدئو کنفرانس پشتیبانی می کند.

امنیت

◇ از جداسازی پورت پشتیبانی می کند.

◇ پشتیبانی از IP + MAC + پورت + VLAN تابع اتصال چهارگانه انعطاف پذیر ترکیبی.

◇ پشتیبانی از احراز هویت 802.1X برای ارائه عملکردهای احراز هویت برای رایانه های LAN، و کنترل وضعیت مجوز پورت های کنترل شده با توجه به نتایج احراز هویت.

پایدار و قابل اعتماد

◇ CCC، CE، FCC، RoHS.

◇ پنل کاربر پسند می توانید وضعیت دستگاه را از طریق نشانگر LED PWR، PoE و Link مشاهده کنید.

◇ استفاده از منبع تغذیه خود توسعه یافته با طراحی افزونگی بالا، خروجی توان PoE طولانی مدت و پایدار را فراهم می کند.

◇ مصرف برق کم، با فن، پوشش فلزی فولادی گالوانیزه، اتلاف حرارت عالی برای اطمینان از عملکرد پایدار سوئیچ.

مدیریت آسان سوئیچ و poe

◇ نظارت بر CPU، نظارت بر حافظه، تشخیص پینگ، تشخیص کابل.

◇ HTTPS، SSLV3، SSH V1/V2 و سایر روش های رمزگذاری مدیریت را ایمن تر می کند.

◇ RMON، گزارش‌های سیستم و آمار ترافیک پورت بهینه‌سازی و تبدیل شبکه

◇ LLDP سیستم مدیریت شبکه را برای جست و جو و تعیین وضعیت ارتباط شبکه راحت تر  می کند.

◇ مدیریت شبکه وب، CLI (کنسول، Telnet)، SNMP (V1/V2/V3)، Telnet و سایر روش های مدیریت و نگهداری.

سوئیچ poe مدیریتی 24 پورت

دوسال گارانتی:

تمامی تولیدات آریونت از دو سال گارانتی برخوردارند.