پشتیبانی فنی و فروش

درصورت وجود هر‌گونه سؤال درمورد محصولات، با شماره‌های تماس شرکت و یا از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

تولید و مشاوره تخصصی

شرکت گسترش كاربرد فناوري با بهره‌مندی از کارشناسان مجرب، در راستای مشاوره تخصصی و تأمین نیاز، همگام با شماست.

گارانتی محصولات شرکت

شرکت گسترش كاربرد فناوري محصولات خود را أعم از سوئیچ‌های صنعتی، مدیا کانورترها، مبدل‌های فیبر نوری و غیره را سه سال گارانتی می‌کند.

دسته بندی محصولات

مقالات

آریونت بهترین تولید کننده تجهیزات مخابراتی و شبکه بر بستر فیبر نوری در ایران
تولید تجهیزات فیبر نوری، ماژول فیبر نوری و انواع سوئیچ های شبکه

شركت ” گسترش كاربرد فناوري” فعالیت خود را از سال 1384 با هدف تولید، فروش تجهیزات شبکه و فیبر نوری و اجرای سیستم های مخابراتی، ارتباطی، تجهیزات مخابراتی و شبکه آغاز نموده و با نزدیک به دو دهه فعاليت مستمر و پويا هم اكنون در زمره شركت های برتر مخابراتی و ارتباطی شناخته می شود. تیم آریونت با بهره گیری از استانداردها و تکنولوژی روز دنیا با پشتوانه تیم فنی و متخصصان با تجربه و کارشناسان با تجربه این حوزه توانسته است با افتخار پروژه های متعددی را با شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی در سراسر کشور به مرحله اجرا درآورد. مهم ترین خدمات و محصولات شرکت آریونت می توان به اجرای طرح های مخابراتی و ارتباطی، اجرای طرح‌های سیستم های حفاظتی و ارتباطی، تولید و اجرا انواع تجهیزات مخابراتی و شبکه بر بستر فیبر نوری، اجرای پروژه های توسعه شبکه فیبر نوری، اجرای پروژه های شبکه های داخلی شرکت‌ها و سازمان ها، ارائه راهکارهای سیستم های هوشمند مربوط به راه اندازی سیستم های هوشمند، اجرا و راه اندازی سیستم های مخابراتی و مراکز تلفن اختصاصی، فروش انواع تجهیزات شبکه، سوئیچ شبکه، سوئیچ مدیریتی، فروش انواع ماژول های فیبر نوری، انواع مدیا کانورتور، فروش تجهیزات سیستم های مخابراتی و… اشاره نمود. هدف ما ارائه بهترین خدمات و محصولات به شما مشتریان گرامی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فهرست