راهنمای کانالهای CWDM / DWDM ITU

dwdm itu

راهنمای کانالهای CWDM / DWDM ITU

راهنمای طول موج DWDM/CWDM

CWDM (مالتی پلکسینگ با طول موج درشت) و DWDM (چند برابر سازی با تقسیم طول موج متراکم) شرکت های مخابراتی را با ترکیب چندین طول موج بر روی یک فیبر ، می توانند خدمات بیشتری را از طریق زیرساخت های فیبر موجود خود ارائه دهند. اریونت  مجموعه ای از راه حل ها و محصولات CWDM / DWDM را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا استفاده از  فیبر موجود شما را به روشی مطمئن و مقرون به صرفه کاهش دهد.

بررسی اجمالی کانال های CWDM ITU

ITU-T G.694.2 18 طول موج را برای انتقال CWDM از 1270 تا 1610 نانومتر با فاصله 20 نانومتر تعریف می کند. طول موج شبکه کامل CWDM  در شکل زیر نشان داده شده است. هر کانال CWDM از نظر سرعت و نوع داده شفاف است ، بدین معنی که هر ترکیبی از سرویس های SAN ، WAN ، صوتی و ویدئویی را می توان همزمان از طریق یک جفت فیبر یا فیبر منتقل کرد.

ITU شماره کانال طول موج (nm)
27 1270
29 1290
31 1310
33 1330
35 1350
37 1370
39 1390
41 1410
43 1430
45 1450
47 1470
49 1490
51 1510
53 1530
55 1550
57 1570
59 1590
61 1610

 

ماژول های فیبر نوری sfp CWDM اریونت
ماژول های فیبر نوری  AR CWDM با تمام طول موج های 18 CWDM از جمله CWDM SFP ، CWDM SFP + ، CWDM XFP و 3G SDI CWDM SFP در اریونت تولید میگردد. این ماژول های فیبر نوری  CWDM می توانند در انتقال داده ها از 20 کیلومتر تا 120 کیلومتر استفاده شوند.

20-120km CWDM Modules

CWDM SFP 20KM
CWDM SFP+ 20KM
CWDM XFP 20KM

CWDM SFP 40KM
CWDM SFP+ 40KM
CWDM XFP 40KM
3G SDI CWDM SFP 40KM

CWDM SFP 80KM
CWDM SFP+ 80KM
CWDM XFP 80KM

CWDM SFP 120KM

CWDM XFP 120KM

راه حل  های CWDM Mux / Demux اریونت

علاوه بر ماژول های فیبر نوری مختلف CWDM / DWDM ، اریونت  طیف گسترده ای از ماژول های CWDM / DWDM Mux / Demux را نیز فراهم می کند که به عنوان اصلی ترین بلوک در گسترش و ارتقا شبکه عمل می کنند. AR CWDM / DWDM Mux / Demux از نظر نوع ، تعداد کانال و پورت های ویژه در انواع مختلفی وجود دارد.

محصول  تعداد لاین فیبر طول موج
4CH CWDM Mux/Demux Dual Fiber 1270-1330nm, 1510-1570nm
Single Fiber 1470-1590nm, 1490-1610nm
8CH CWDM Mux/Demux Dual Fiber 1290-1430nm, 1430-1570nm, 1470-1610nm, 1270-1450nm(Skip 1390, 1410nm
9CH CWDM Mux/Demux Single Fiber 1270-1590nm, 1270-1610nm, 1290-1610nm
18CH CWDM Mux/Demux Dual Fiber 1270-1610nm

نمای کلی کانال های DWDM طبق استاندارد ITU

استاندارد DWDM ITU G.694.1 از 1528.77nm تا 1563.86nm است که بیشتر در باند C قرار دارد. DWDM می تواند دارای فاصله طول موج 100GHz (0.8 nm) برای 40 کانال یا 50GHz (0.4 nm) فاصله برای 80 کانال باشد. ;طول موج های کامل  100GHz DWDM در زیر نشان داده شده است.

کانال فرکانس  (THz) Center Wavelength (nm) کانال فرکانس (THz) Center Wavelength (nm)
C17 191.7 1563.86 C40 194 1545.32
C18 191.8 1563.05 C41 194.1 1544.53
C19 191.9 1562.23 C42 194.2 1543.73
C20 192 1561.41 C43 194.3 1542.94
C21 192.1 1560.61 C44 194.4 1542.14
C22 192.2 1559.79 C45 194.5 1541.35
C23 192.3 1558.98 C46 194.6 1540.56
C24 192.4 1558.17 C47 194.7 1539.77
C25 192.5 1557.36 C48 194.8 1538.98
C26 192.6 1556.55 C49 194.9 1538.19
C27 192.7 1555.75 C50 195 1537.4
C28 192.8 1554.94 C51 195.1 1536.61
C29 192.9 1554.13 C52 195.2 1535.82
C30 193 1553.33 C53 195.3 1535.04
C31 193.1 1552.52 C54 195.4 1534.25
C32 193.2 1551.72 C55 195.5 1533.47
C33 193.3 1550.92 C56 195.6 1532.68
C34 193.4 1550.12 C57 195.7 1531.9
C35 193.5 1549.32 C58 195.8 1531.12
C36 193.6 1548.51 C59 195.9 1530.33
C37 193.7 1547.72 C60 196 1529.55
C38 193.8 1546.92 C61 196.1 1528.77
C39 193.9 1546.12

ماژول های فیبر نوری sfp  DWDM اریونت

ماژول های فیبر نوری sfp DWDM   اریونت با تمام طول موج های 44 DWDM از جمله DWDM SFP ، DWDM SFP + ، DWDM XFP و گیرنده های قابل تنظیم DWDM که فاصله انتقال تا 160 کیلومتر را پشتیبانی می کنند ، در اریونت تولید میگردد. ماژول های قابل تنظیم DWDM قادر به پشتیبانی از یک کانال خاص در یک شبکه نوری DWDM هستند و امکان تغییر از راه دور طول موج در نرم افزار را فراهم می کنند.

40-160KM DWDM Modules

DWDM SFP 40KM
DWDM SFP+ 40KM
DWDM XFP 40KM

DWDM SFP 80KM
DWDM SFP+ 80KM
Tunable DWDM SFP+ 80KM
DWDM XFP 80KM
Tunable DWDM XFP 80KM

DWDM SFP 100KM

DWDM SFP 160KM

راه حل های   DWDM Mux / Demux اریونت

DWDM در شبکه های انتقال با مسافت بالا  استفاده می شود تا به کاهش افت فیبر و هزینه های اجرای فیبر جدید کمک کند. هر کانال DWDM می تواند تا 100G را انتقال دهد و با استفاده از تقویت کننده های نوری می توان مسافت بیش از 1000 کیلومتر را نیز افزایش داد.

محصول تعداد لاین فیبر طول موج
8CH DWDM Mux/Demux Dual Fiber C21-C28, C53-C60
Single Fiber C21-C35, C22-C36
16CH DWDM Mux/Demux Dual Fiber C17-C32, C21-C36, C27-C42, C43-C58
40CH DWDM Mux/Demux Dual Fiber C21-C60
96CH DWDM Mux/Demux Dual Fiber C15-C62.5

در خواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست