تنظیمات


SFP_AR-GLC-ZX-SM


SFP Transceiver Module AR- GLC-ZX-SM
SFP مخفف Small Form-Factor Pluggable بوده و استاندارد صنعتی اریونت برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در
تجهیزات شبکه می باشد که امکان اتصال انواع فیبر نوری و حتی سیم مسی را برای روتر ها و سوئیچ های که قابلیت پشتیبانی از ماژول فیبر نوری های SFP را دارند به ارمغان می آورد. این نوع ماژول SFP اریونت مناسب برای ارتباطات با مسافت حداکثر ۷۰ کیلومتر بر روی فیبر نوری Single Mode با شدت تابش ۲۱db که بسته به نوع و کیفیت فیبر نوری ، افت خواهد داشت ، ولی برای ارتباطات Back to Back میبایست از کاهنده ۱۰db به لحاظ جلوگیری از overloading استفاده نمود .
مشخصات فنی ماژول فیبر نوری AR-GLC-ZX-SM :
Brand: Arioonet
Form Factor: SFP
Device Type: Transceiver module
Interface (Bus) Type: Plug-in module
Connectivity Technology: Wired
Application: 1000BASE-ZX
Data Transfer Rate: 1Gbps
Wavelength: 1550nm
Max Distance: 70km
Fiber Type: SMF
Connector: Duplex LC
DDM: Without DDM