تنظیمات


ماشین سازی تهران

دسته

آخرین پروژه ها

ماشین سازی تهران

ركت پايساز با هدف فعالیت در زمینه‌های طراحی، ساخت و نصب تجهیزات فلزی سنگین برای صنایع فلزی نفت، گاز و پتروشیمی با نام اوليه شركت سهامي استورك و ركسپور ايران در سال ۱۳۴۶ تاسیس و بعداً با مالکیت و مدیریت شرکت چیودای ژاپن به صورت سهامی خاص به بهربرداری رسید. در تير ماه ۱۳۵۰ به شركت سهامي خاص طرح و مهندسي پايساز تغيير نام يافت و در دي ماه سال ۱۳۶۳ نام شركت سهامي خاص طرح و مهندسي پايساز به شركت دماتاب تغيير و سپس به شهيد سلطاني (سهامي خاص) و در نهایت در تاريخ ۲۱/۴/۱۳۷۱ از شهيد سلطاني به پايساز تغيير يافت.

این شرکت در حال حاضر از شرکت های تابعه  می باشد. مركز اصلي شركت در تهران و كارخانه آن دراهواز واقع است.مأموريت شرکت پایساز به عنوان شرکت تولیدی معتبر عبارت ‌است از ارائه خدمات متنوع مورد نياز اجراي پروژه ها اعم از مطالعات اوليه، مشاوره و مهندسي، مديريت، تامين و اجرا به روشهاي مختلف تا سطح تحويل در حوزه هاي نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاهي و صنايع شيميايي در بازارهاي داخلي و بين المللي.

 کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت ۱۵۱۱۱۱ متر مربع بنا شده و دارای ۵ سالن ساخت، تولید و مونتاژ میباشد که بعلت نزدیکی به مراکز و صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و فولاد و همچنین همجواری با مراکز صنعتی کشورهای حاشیه خلیج فارس و بنادر و امکانات حمل و نقل دریایی از اهمیت ویژهای برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *