لاین ترمینال فیبر نوری pdh

شرکت گسترش کابرد فناوری با برند تجاری آریونت اولین و تنها تولید کننده لاین ترمینال های بومی در کشور با اتکا به متخصصین داخلی و استفاده از دانش بومی در سال اقتصاد مقاومتی : تولید-اشتغال،  اقدام به راه اندازی خط تولید لاین ترمینال های نوری با کیفیت بسیار بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی نموده است. شایان ذکر است محصولات این شرکت برای اولین بار در کشور از گارانتی بومی برخوردار بوده و به مدت ۱۰ سال دارای خدمات پس از فروش می باشد. کیفیت ساخت قابل رقابت با محصولات مشابه خارحی، افزایش ضریب پایایی و برخط بودن و قیمت مناسب از جمله مهم ترین سیاست های مرکز ارتباطات آریونت در تولید محصولات این شرکت می باشد.

 

معرفی لاین ترمینال PDH Arioo-320

 

طراحی و کیفیت ساخت :

یکی از سیاست های اصلی آریونت در تولید محصولات، کیفیت ساخت آن ها می باشد . در محصول Arioo-320 سعی شده تا از بهترین آلیاژ های مورد استفاده در ساخت محصولات ارتباطی و مخابراتی استفاده شود. این امر باعث شده تا کارشناسان آریونت  تغییراتی اساسی در مواد اولیه دستگاه اعمال کرده و محصولاتی بسیار با کیفیت را راوانه بازار کنند. بدنه محصول Arioo-320 تماما فلزی بوده و همچنین در طراحی آن تلاش شده که محصول نهایی ضد ضربه و مقاوم در برابر ضربات احتمالی باشد.

 

عملکرد سخت افزاری :

با توجه به تست های انجام شده در آزمایشگاه های تخصصی آریونت،  شایان ذکر است که لاین ترمینال Arioo-320 در  تمامی تست های انجام شده از جمله تست شرایط محیطی و آب هوایی ، شرایط ترافیکی شبکه و شرایط نوسانات برقی و …. را با موفقیت پشت سر گذاشت و هم اکنون به بعنوان  یک محصول با ضریب اطمینان بسیار بالا به بازار عرضه شده است. همچنین در این محصول سعی شده برای اولین بار از دو پاور AC و DC به صورت همزمان استفاده شود به گونه ای که  هر کدام از پاور ها کار بیفتد پاور دومی به صورت اتوماتیک و  بدون هیچ گونه وقفه ای جایگزین شده و از قطعی ارتباط حتی برای ۱ میلی ثانیه جلوگیری می کند. این امر سبب پایایی بسیار بالا و متمایز نمودن لاین ترمینال Arioo-320 نسبت به سایر محصولات مشابه شده  و این محصول بسیار مناسب برای مراکز حساس امنیتی و مخابراتی می باشد.

 

نرم افزار ، امکانات و قابلیت ها :

تیم تحقیق و توسعه نرم افزاری آریونت همواره سعی نموده تا در ساخت محصولات خود سادگی ، کاربرپسندی و قابل فهم بودن را رعایت نمایید، بنا بر این همیشه در کار با محصولات این شرکت پیچیدگی خاصی را نخواهید دید. کار با نرم افزار مدیریت لاین ترمینال های آریونت بسیار ساده بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی تیم پشتیبانی فنی آریونت به صورت تمام وقت آماده ارایه خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی،اتصال از راه دور و … را دارند.

 

جمع بندی :

لاین ترمینال فیبر نوری Arioo-320 با اینکه اولین تجریه آریونت در طراحی و تولید لاین ترمینال های فیبر نوری هست ، ولی کمال و پختگی این محصول به اندازه ای است که گویی آریونت سال ها تجربه در ساخت این چنین محصولاتی را داشته است. نمی توان به راحتی از کیفیت ساخت بالا،چیپ ست قدرتمند و همخوانی بی نظیر نرم افزار و سخت افزار این محصول گذشت . در پایان  محصول Arioo-320 امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بیشتری نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار ارایه میدهد و در کل می توان آن را محصولی کاربردی تر دانست.